KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 14188058
nr 1418 8058
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik / collage, "Varats stationära rörelse". Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 48x57 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 september 2021
kl 20:09:36
13/9 13:22:40